HR Reporting and Analysis Specialist

Date: Aug 9, 2019

Location: Dębica, PK, PL

Company: Goodyear

Goodyear. More Driven.

Specjalista ds. Raportowania i Analiz HR / HR Reporting and Analysis Specialist

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska

  • przygotowanie raportów z zakresu różnych danych HR i płacowych, w określonych terminach i na żądanie
  • przygotowanie konsolidacji, zestawień, analiz
  • optymalizacja i zarządzanie procesami raportowania na potrzeby biznesu
  • obsługa programu premiowego – bieżąca aktualizacja uczestników, gromadzenie i analiza wskaźników premiowych, rozliczanie premii w kwartalnych i rocznych okresach premiowych, przygotowywanie i dystrybucja listów premiowych do uczestników, analiza osiąganych wyników premiowych
  • aktywna bieżąca współpraca z HR Biznes Partnerami oraz zespołem Total Rewards w zakresie pozyskiwania informacji niezbędnych do prawidłowego budżetowania zatrudnienia
  • współpraca z zespołem kontrolingu odpowiedzialnym za proces budżetowania
  • wsparcie obsługi korporacyjnego systemu HR w zakresie audytów i testów danych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • znajomość zagadnień HR i płacowych
  • dbałość o weryfikację przygotowanych raportów
  • otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • terminowość wykonywania powierzonych zadań
  • komunikatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku
  • znajomość SAP HR będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej firmie o globalnym zasięgu i kontaktami z międzynarodowym środowiskiem
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet świadczeń: opieka medyczna, PPE, świadczenia z ZFŚS

Goodyear is one of the world’s largest tyre companies. It employs about 64,000 people and manufactures its products in 47 facilities in 21 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate

Job Segment: ERP, SAP, HR, Technology, Human Resources