Payroll Specialist

Date: Aug 9, 2019

Location: Dębica, PK, PL

Company: Goodyear

Goodyear. More Driven.

Specjalista ds. Płac / Payroll Specialist

Miejsce pracy/ Working place: Dębica

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego dla wskazanej grupy Pracowników
  • Rozliczanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników,
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS niezbędnej dla przyznania rent i emerytur oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego
  • Sporządzanie zbiorczych raportów i sprawozdań w zakresie spraw dotyczących zatrudnienia i płac
  • Sporządzanie deklaracji dla instytucji publicznych (ZUS, GUS, PFRON, Urząd Skarbowy).
  • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Płac lub Specjalisty ds. Kadr i Płac w dużej międzynarodowej organizacji
  • Doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń, zasiłków, podatków i składek na ubezpieczenie społeczne
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu płac, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość systemu TETA, PŁATNIK oraz MS Office (szczególnie excel’a)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Wyższe wykształcenie
  • Odpowiedzialna i proaktywna postawa w codziennej pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie / wiedza z zakresu wynagrodzeń i przepisów podatkowych w innych krajach Europy
  • Doświadczenie w pracy w centrum usług wspólnych dla obszaru HR lub Finansów

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej firmie o globalnym zasięgu i kontaktami z międzynarodowym środowiskiem
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet świadczeń: opieka medyczna, PPE, świadczenia z ZFŚS

Goodyear is one of the world’s largest tyre companies. It employs about 64,000 people and manufactures its products in 47 facilities in 21 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate

Job Segment: Payroll, Finance