Specialist HR SSC PL

Date: Feb 24, 2021

Location: Dębica, PK, PL

Company: Goodyear

Goodyear. More Driven.

Specjalista ds. Personalnych PL

Zakres zadań

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu
  • Rejestracja i administrowanie danymi kadrowymi w systemach HR

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Personalnych w dużej międzynarodowej organizacji
  • Wysokie standardy w zakresie komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Odpowiedzialna i proaktywna postawa w codziennej pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy w zakresie prawa pracy
  • Dobra znajomość MS Office

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość systemów IT HR (np. Teta, HR Connect)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dużej firmie o globalnym zasięgu i kontaktami z międzynarodowym środowiskiem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń: opieka medyczna, PPE, świadczenia z ZFŚS

Goodyear is one of the world’s largest tire companies. It employs about 63,000 people and manufactures its products in 46 facilities in 21 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate

Job Segment: HR, Human Resources