Legal Counsel Europe East - South

Location:

Kranj, 052, SI

Company:  Goodyear

GOODYEAR.MORE.DRIVEN

Pravni svetovalec Evropa Jugovzhod (m/ž)

Lokacija: Kranj

Opis delovnega mesta:

PRAVNI SVETOVALEC EVROPA JUGOVZHOD

  • Koordinira dnevne aktivnosti pravnega področja za države, za katere je odgovoren.
  • Podjetju svetuje glede širokega nabora zadev glede upravljanja, skladnosti in prava, vključno s konkurenčnim pravom, gospodarskim pravom, okoljevarstvenim pravim.
  • Pripravlja osnutke in pregleduje prodajne pogodbe. Pripravlja in vpeljuje standardne obrazce in dogovore. Zagotavlja učinkovito uporabo GCS (Global Contract Solution) s strani sodelavcev.
  • Ob sodelovanju z zunanjo pravno družbo upravlja sodnje spore. Sodelavcem financ pomaga pri postopkih izterjave dolgov in postopkih insolventnosti strank.
  • Pomaga in svetuje oddelku proizvodnje na področju delovnih razmerij, varnosti in pri operativnih vprašanjih.
  • Predstavlja in zagovarja Goodyerove interese v javnih in državnih inštitucijah. Spremlja razvoj zakonodaje, da lahko predvidi spremembe in možna tveganja ter hkrati izkoristi novo nastale priložnosti.
  • Zagotavlja, da so procesi iz področju skladnosti vpeljani in se jih spoštuje.
  • Vpeljuje in izvaja treninge za zaposlene za države, za katere je odgovoren (proti podkupovanju, nadzor izvoza, konkurenčno pravo, zasebnost, idr.). Spremlja področje skladnosti in etike, ter po potrebi posreduje informacije in poročila direktorju pravnega oddelka ter direktorju za skladnost in etiko EMEA. Oddelkoma za skladnost in notranjjo revizijo pomaga pri morebitnih preiskavah.
  • Ostale kratkotrajne naloge glede na potrebe poslovnega procesa.
  • Vsestransko varno delo in skrb za čisto in urejeno delovno okolje.

    Pričakujemo:

  • Univerzitetno izobrazbo s področja prava
  • Pravosodni izpit je prednost
  • Minimalno 5 let delovnih izkušenj na pravnem področju
  • Strokoven, proaktiven in organiziran pristop k delu
  • Odlične komunikacijske sposobnosti
  • Razumevanje poslovanja
  • Usmerjenost k pravočasni in učinkoviti izvedbi dogovorjenih ciljev/rezultatov
  • Aktivno znanje angleškega jezika, pisno in ustno
  • Samoiniciativnost
  • Znanje uporabe MS Office orodij

    Nudimo:

  • Zaposlitev v Kranju, z zanimivim delom v dinamičnem timu
  • Delo v mednarodnem okolju in vsakodnevni stik s sodelavci in poslovnimi partnerji v tujini
  • Stimulativno nagrajevanje
  • Priložnosti za strokovni in osebnostni razvoj

    Če menite, da ste primerna oseba za delovno mesto, ste vljudno vabljeni, da sprejmete izziv in se prijavite. Svojo prijavo, skupaj z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku, pošljite  najkasneje do 30. 09. 2021.

Goodyear is one of the world's largest tire companies. It employs about 72,000 people and manufactures its products in 55 facilities in 23 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio, and Colmar-Berg, Luxembourg, strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate.