Qtech engineer

Location:

Kranj, 052, SI

Company:  Goodyear

Start something great today. Go Goodyear

Location:   Slovenia/Kranj
Remote work: Yes/No
Organization:
Job level:  Global Grade - 04
Additional fields if needed:

Inženir za kakovost in tehnologijo (m/ž)

Opis delovnega mesta

Si želite novih izzivov, kariernih priložnosti, osebnega in strokovnega razvoja ter medgeneracijskega sodelovanja in s tem izmenjave znanj ter izkušenj?

V svojo ekipo vabimo zanesljivo, samostojno, fleksibilno, komunikativno in samoiniciativno osebo, ki se je pripravljena srečevati z novimi izzivi na delovnemu mestu:

Glavne odgovornosti na delovnem mestu:

  • Izdelava tehnološke dokumentacije in poročil.
  • Organiziranje in izvajanje realizacije procesov in proizvoda.
  • Analiziranje kakovosti procesa in izdelka ter organiziranje akcij izboljšav.
  • Obvladovanje kakovosti procesov in izdelkov.
  • Sodelovanje pri načrtovanju razvoja procesov in izdelkov.

Pričakujemo:

  • Najmanj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (strojništvo, elektrotehnika, mehatronika, ipd).
  • Zaželene delovne izkušnje na področju proizvodnih in kemijskih procesov (področje kakovosti ali tehnologije).
  • Poznavanje metod za analizo in prepoznavanje potencialnih napak (FMEA, 3Lx5W, 8D, …), tehnik za nadzorovanje in spremljanje kakovosti (CP, SPC) ter uporaba sistemov za obvladovanje slednjih.
  • Poznavanje osnovnega kemijskega postopka vulkanizacije.
  • Aktivno znanje angleškega jezika.
  • Dobro poznavanje računalniških sistemov (Windows, MS Office). Prednost je dobro poznavanje Excela (napredni nivo).
  • Dobro razvite analitične sposobnosti.
  • Samostojnost, samoiniciativnost, odgovornost, natančnost, fleksibilnost.
  • Sposobnost timskega dela in vključevanja v različne tipe ekip.
  • Odlične komunikacijske sposobnosti.
  • Dobre tehnične, analitične in organizacijske sposobnosti.

Nudimo:

  • Možnost sklenitve pogodbe za nedoločen čas po uspešno opravljenem poskusnem obdobju.
  • Delo v dinamičnem okolju z atraktivnimi kariernimi priložnostmi v okviru mednarodne korporacije, z zagotavljanjem osebnega in strokovnega razvoja.

Če menite, da ste primeren kandidat za prosto delovno mesto, ste vljudno vabljeni da sprejmete izziv in se na delovno mesto tudi prijavite. Vašo prijavo, skupaj z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku, pošljite na mail:zaposlitev@goodyear.com do 07.11.2021.

  For any other questions please reach the HR Representative: Mojca Staric

  Deadline for applications: 07.11.2021

Job Segment: Manufacturing Engineer, Engineer, Engineering