Transport planner - LH transportation

Location:

Kranj, 052, SI

Company:  Goodyear

Goodyear. More Driven.

Organizator mednarodnih prevozov (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • Optimizacija in planiranje mednarodnih prevozov s pogodbenimi prevozniki ter spremljanje celotnega procesa prevoza od prevzema do dostave
  • Iskanje rešitev v primeru, da dejanska izvedba prevoza ne poteka skladno s planom
  • Spremljanje, kontrola in verifikacija stroškov prevozov in zagotavljanje skladnosti teh z vzpostavljenimi procesi in akti
  • Iskanje optimalnih rešitev za prevoz blaga glede na dane zahteve
  • Spremljanje kazalnikov kakovosti, zanesljivosti in učinkovitosti prevozov (KPI) ter predlaganje in uvajanje izboljšav, ki bodo zagotovile izboljšanje le teh
  • Odgovornost za interno in eksterno komunikacijo v zvezi z organiziranimi prevozi

Pričakujemo:

  • Univerzitetna ali visokošolska izobrazba logistične, ekonomske, tehnične ali organizacijske smeri
  • 1-3 let izkušenj na podobnih delovnih mestih; zaželjeno na področju logističnih procesov v mednarodnem okolju ALI možnost prve zaposlitve za diplomante prometne in logistične študijske smeri
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Aktivno znanje angleškega jezika, pisno in ustno
  • Samoiniciativnost
  • Visoko razvita sposobnost planiranja in organizacije
  • Analitične sposobnosti
  • Znanje uporabe MS Office orodij in izkušnje s SAP sistemom predstavljajo prednost

Nudimo:

  • Zaposlitev v Kranju, z zanimivim delom v dinamičnem timu
  • Pogodba za nedoločen čas, s 6 mesečnim poskusnim delom
  • Delo v mednarodnem okolju in vsakodnevni stik s sodelavci in poslovnimi partnerji v tujini
  • Hibridno delo
  • Priložnosti za strokovni in osebnostni razvoj
  • Vključitev v programe za zdravje, rekreacijo in družinske aktivnosti

Goodyear is an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to that individual's race, color, religion or creed, national origin or ancestry, sex (including pregnancy), sexual orientation, gender identity, age, physical or mental disability, ethnicity, citizenship, or any other characteristic protected by law.

Goodyear is one of the world’s largest tire companies. It employs about 74,000 people and manufactures its products in 57 facilities in 23 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate

Job Segment: Supply Chain, Procurement, Transportation, SAP, ERP, Operations, Engineering, Technology