Technik flotowy

Location:

Warszawa, LD, PL

Company:  Goodyear

Goodyear. More Driven.

Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie całej Polski

Siedziba firmy: Warszawa

Obowiązki:

  • Sprawdzanie jakości usług świadczonych przez partnerów serwisowych Goodyear dla flot ciężarowych w kontraktach kilometrowych PPK (price per kilometer/ cena za kilometr).
  • Zapewnianie zgodności z polityką usług, efektywności tychże usług i efektywności kosztowej zgodnie z wyznaczonymi celami poprzez przeprowadzanie regularnych wizyt w terenie i śledzenie kluczowych wskaźników wydajności usług (Key Performance Indicators).
  • Współpraca wewnątrz organizacji w celu uzyskania informacji zwrotnej w zakresie prac i rekomendacja planów ulepszeń/usprawnień, aby zapewnić wysoki poziom świadczenia zakontraktowanych usług i poprawę kosztów.
  • Budowanie relacji biznesowych z partnerami serwisowymi Goodyear, jako dostawcami usług oponiarskich i zajmującymi się karkasami, aby utrzymać bieżący kontakt zmierzający do zapewnienia wysokiej jakości usług.

Wymagania:

  • Dyplom/świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • Aktualne ważne prawo jazdy (kategorii B) oraz gotowość do częstych podroży służbowych (praca na terenie całej Polski)
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego i udokumentowane doświadczenie w: serwisie opon ciężarowych, sprzedaży detalicznej opon ciężarowych oraz technicznej obsłudze opon pojazdów ciężarowych
  • Praktyczne zrozumienie i wiedza na temat serwisu i obsługi opon do pojazdów ciężarowych
  • Praktyczna wiedza na temat pojazdów ciężarowych, naczep/przyczep
  • Znajomość branży oraz świadczenia usług serwisowych w zakresie opon ciężarowych
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy z zakresu technologii i narzędzi związanych z bieżącą obsługą floty pod kątem serwisu opon ciężarowych
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne (np. znajomość Excela do wykonywania podstawowych obliczeń)
  • Możliwość samodzielnej pracy bez bezpośredniego nadzoru

Pożądane (nieobowiązkowe):

  • Wykwalifikowany mechanik samochodów ciężarowych i/lub monter opon do zastosowań ciężarowych
  • Doświadczenie pracy w organizacji międzynarodowej
  • Znajomość systemu TPMS (system do monitorowania ciśnienia w oponach)

Co oferujemy:

  • Pracę w dużej i renomowanej firmie o globalnym zasięgu
  • Stabilność zatrudnienia - współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, fundusz świadczeń socjalnych, benefity dostępne na preferencyjnych warunkach - pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie na życie)
  • Bonus zgodny z polityką firmy
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Goodyear is one of the world’s largest tyre companies. It employs about 74,000 people and manufactures its products in 57 facilities in 23 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate

Job Segment: Network, Technology