Staże, praktyki i wczesna kariera

 • STAŻE I MŁODE TALENTY

  Rozpocznij karierę w globalnym zespole umożliwiającym mobilność, która wprawia świat w ruch. 

   Wnieś swój talent i punkt widzenia, a my zainwestujemy w Twój rozwój poprzez znaczące projekty i dostęp do odpowiednich szkoleń.

  Nawiążesz tutaj kontakty z rówieśnikami, doświadczonymi mentorami i potencjalnymi przyszłymi współpracownikami. Witamy stażystów i młode talenty w Goodyear, ponieważ jesteśmy przekonani, że są oni przyszłymi liderami, którzy będą kontynuować pionierski rozwój oparty na ponad 120 latach doświadczenia. 

 • WYZNACZ SWOJĄ DROGĘ

  Możliwości rozwoju młodych talentów w Goodyear są dostosowywane do lokalizacji, potrzeb biznesowych oraz etapu rozwoju kariery. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i skonfiguruj powiadomienia, aby dowiedzieć się o możliwościach w Twojej okolicy. Potencjalne możliwości obejmują:

  · Staże

  · Rozwój Młodych Talentów, Programy Rotacyjne i szkoleniowe

  · Programy Alternatywnych Ścieżek Kariery

 • CIESZ SIĘ PODRÓŻĄ

  Oprócz nauki w miejscu pracy, stażyści i młode talenty mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyskich, wolontariatu w naszych społecznościach oraz nawiązania kontaktu z liderami z całej firmy. 

  Weź udział w pełnym doświadczeniu pracownika i wyobraź sobie przyszłość z Goodyear.

Dowiedz się więcej o ambicjach i postępach programu Better Future.

Dbamy o edukację, uczestnictwo oraz zaangażowanie w naszą strategię różnorodności i integracji w całym zespole Goodyear. Zobacz jak.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Zobacz jak pracownicy Goodyear umożliwiają mobilność teraz i w przyszłości:

Najnowsze wiadomości

LinkedIn

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Staże, praktyki i wczesna kariera

W Goodyear stawiamy sobie za cel przyciąganie, rozwój, motywowanie i zatrzymywanie najlepszych pracowników. W ramach uniwersyteckiego programu rekrutacyjnego poszukujemy studentów i młodych absolwentów, którzy chcieliby rozpocząć karierę zawodową w Goodyear. Co roku zatrudniamy najlepszych i najzdolniejszych młodych ludzi, oferując im pracę w ramach praktyk, stażu i zatrudnienia na pełny etat. Zapewniamy możliwość realizacji atrakcyjnych projektów, które obejmują kontakt z liderami firmy i pomagają rozwijać umiejętności oraz doświadczenie zawodowe. Nowych pracowników wybieramy ze względu na ich potencjał stania się przyszłymi liderami. Z nami możesz wykorzystać swój potencjał.