• STAJ PROGRAMLARI VE KARİYERİNİN BAŞINDAKİ YETENEKLER

  Kariyerinize, dünyanın hareketliliğini sürdürmek için mobilite sağlayan global bir ekiple başlayın. 

  Siz yeteneğinizi ve perspektifinizi getirin, biz de anlamlı projeler ve kariyerinizle ilişkili eğitimlere erişmenizi sağlayarak sizin gelişiminize yatırım yapalım.

  Burada, sizinle aynı seviyedeki çalışanlarımızla, deneyimli mentorlarla ve gelecekteki potansiyel iş arkadaşlarınızla bağlantılar kuracaksınız. Goodyear'da stajyerlere ve kariyerinin başındaki yeteneklere, ilklerin gerçekleştirildiği 120 yıllık deneyimin üzerine yeni ilkler eklemeye devam edecek geleceğin liderleri olduğuna inananarak kapılarımızı açıyoruz.

 • YOLUNUZU ÇİZİN

  Goodyear'ın kariyerinin başındaki yeteneklere sunduğu olanaklar, bulunduğunuz yere, işin ihtiyaçlarına ve kariyer gelişiminizde nerede olduğunuza göre size özel olarak hazırlanır. Açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve yakınınızdaki olasılıkları öğrenmek için iş uyarıları oluşturabilirsiniz. Potansiyel fırsatlardan bazıları şunlardır:

  ·  Staj programları ve İş Birlikleri

  ·  Kariyerinin Başındaki Yetenekler için Geliştirme Programları, Rotasyonal Programlar ve Stajyer Programları

  ·  Kariyer Keşif Programları

 • YOLCULUĞUN TADINI ÇIKARIN

  İş başında öğrenme olanaklarının yanı sıra, stajyerler ve kariyerinin başındaki yetenekler sosyal etkinliklere katılma, topluluklarımızda gönüllü olma ve işin farklı alanlarındaki liderlerle bağlantı kurma fırsatlarına sahip olur. 

  Gelin, sizin için hazırladığımız eksiksiz iş arkadaşlığı deneyimine katılın ve Goodyear'la bir gelecek hayal edin.

Daha İyi Bir Gelecek programımızın yapısını, amaçlarını ve ilerleme durumunu öğrenin.  

Goodyear Ekibi'nin tümünde uyguladığımız Çeşitlilik ve Kapsayıcılık stratejimizde eğitimi, katılımı ve sorumluluk üstlenmeyi destekliyoruz. Nasıl olduğunu görün.

BAĞLANTIDA KALIN

Goodyear çalışanlarının, mobiliteyi şimdi ve gelecekte nasıl yönlendirdiğini izleyin:

Son Haberler

LinkedIn

Bu kategorideki işleri izle

Kategoriyi RSS Besleme Olarak Kaydet