Junior Sales Representative Consumer PL

Data: 2021-12-30

Lokalizacja: Warszawa, WP, PL

Firma: Goodyear

Goodyear. More Driven.

Przedstawiciel Handlowy (Pre-Selling)

Obszar pracy: województwo wielkopolskie/lubuskie/zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Reprezentowanie firmy w rozmowach handlowych, pozyskiwanie nowych oraz współpraca z obecnymi klientami, aktywna sprzedaż i promowanie produktów firmy na terenie wyznaczonego regionu.

Zakres odpowiedzialności:

  • Współpraca z serwisami oraz hurtowniami poprzez doradztwo handlowo-techniczne
  • Promowanie produktów oraz programów lojalnościowych
  • Zbieranie zamówień na podległym terenie
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Bieżące raportowanie informacji rynkowych
  • Wprowadzanie i utrzymywanie zasad merchandisingu w serwisach
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Min. średnie wykształcenie – mile widziane techniczne/samochodowe
  • Roczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku merchandiser lub preseller w FMCG
  • Przestrzeganie zasad etyki zawodowej
  • Dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • Ambicja, orientacja na cel i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Profesjonalne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu

Goodyear is one of the world’s largest tire companies. It employs about 72,000 people and manufactures its products in 54 facilities in 23 countries around the world. Its two Innovation Centers in Akron, Ohio and Colmar-Berg, Luxembourg strive to develop state-of-the-art products and services that set the technology and performance standard for the industry. For more information about Goodyear and its products, go to www.goodyear.com/corporate